en

Buty Adidas Alphabounce Beyond CG5596 Męskie Ciemno szary / Złoto from lfaweioca's blog

Jeśli chodzi o tygodnie, zdjęcia z najnowszym Nike Dunk zaprojektowanym przez Virgila Abloha zostały odbite w 4 rogach dzięki butom Adidas UltraBoost 20 Consortium w Internecie, przyciągając szczególną odzież uliczną, a także tłumy ludzi o równie wysokim poziomie, które równie dobrze kończą się z tablica trendów. Teraz, szczególnie poszukiwany artysta, pomyślał, że przemodelujemy szczególnie uwielbianego przez kult Dunk Lower, każdego dawno uprzywilejowanego między zwolennikami obręczy, eleganckimi łyżwiarzami, a także sneakerheadami. Wewnątrz prawdziwego rodzaju Abloh, konkretny trener w stylu vintage jest bezpośrednio ubrany w świetną rzecz dotyczącą stylowej potrzeby dzięki podziękowaniom za niektóre typowe motywy oraz kilka zupełnie nowych rodzajów.

Tuż przed tego rodzaju współpracą szczególna relacja z Nike Dunk była bardzo atrakcyjna. To sprawiło, że zadebiutował w 1985 roku, prosząc o kilka układów DNA z twojego Oxygen Push 1, przy pomocy uderzającego cienia, który zapobiega rzucaniu się na siebie w 2000 roku, a konkretny but Adidas EQT Basket ADV zyskał popularność wśród łyżwiarzy, a także sneakerheadów. (Zawodniczkom spodobał się szczególny but za układ, a także wytrzymałość, chociaż sneakerheadowie cieszyli się szczególnymi limitowanymi kolorami butów Adidas Alphaboost kolorami, a także współpracą.) Abloh bez wątpienia zdaje sobie sprawę z tego, że stara się rozwinąć nad typem, a także dobrą wolą konkretną sylwetkę wcześniej. Zgodnie z autentycznym raportem, ten konkretny artysta wnosi wyjątkowo szerokie szlufki z koronki, a także sznurówki z neonowej telewizji kablowej, aby stworzyć motyw z motywem buta na wędrówki. (Wydaje się, że to nie różni się od zaprojektowanej przez Abloh Terra Kiger 5, w której wprowadzono ją wcześniej w 2010 roku.) Wiele normalnych czasów Nike Off-White detale-szorstki język pianki z pamięcią, ozdobiony Helvetica część, a także błyszczący krawat zerowy są jednak podświetlone. Ten konkretny trener istnieje w kilku kolegialnie wyglądających kolorach: to drzewo przyjazne dla środowiska, a także w kolorze białym, czerwonawym, a także złotym, a także żywy rzadki metal, a także głęboki błękit.

Nawet gdy każdy wielbiciel Adidasa Stan Smitha dotyczący Abloha po prostu nie jest czujny na wyjątkowo przereklamowane drzewo genealogiczne szczególnej sylwetki Dunka, konkretny trener dostarcza wszystkich wskazówek, aby być zwycięzcą. (Jest ogłuszający, a także łatwy, a także wyraźnie wytłoczony gumą ze wszystkimi poszukiwanymi czcionkami bezszeryfowymi.) Buty, takie jak Pigeon Dunk po prostu według Staple Layout, a także Tiffany Dunk Buty Adidas Alphabounce Beyond CG5596 Męskie Ciemno szary / Złoto po prostu przez Stone Offer Business, równie cementowały szczególny typ jest godną Graala sylwetką w stosunku do konkretnych środkowych aughów. Obrót i przepisanie Abloha wokół tego typu zawiera tylko jeden krok dla rozszerzonych wyraźnych poszukiwanych Dunks - i dodatkowo jest to ten, który bardziej niż prawdopodobne znosić szczególną analizę energii.
Previous post     
     Next post
     Blog home

The Wall

No comments
You need to sign in to comment