en

Rzeczywiste zapasy butów Air Force 1 wykorzystane from lfaweioca's blog

Rzeczywista szersza podeszwa środkowa spełni wiele funkcji właśnie tutaj. Buty Air Force 1 są tanią podeszwą środkową z przodu, która rozchodzi się naprawdę szeroko, aby uzyskać wysięgniki zarówno na poziomie, jak i przyśrodkowym atrybucie stóp. Rzeczywiste śródstopie i tylna pięta zwykle utrzymują się w pozycji z dużym wycięciem z TPU (to 3M na kilka kolorów!), Które kołyszą twoje własne stopy.

Podczas gdy pragniemy, aby moje osobiste stopy również znalazły się nieco w pianie w przedniej stopie, twoje własne śródstopie i tylna pięta nigdzie nie zmierzają. Jest mało prawdopodobne, że ześlizgniesz się z wkładki, jeśli nie podejmiesz kilku trudniejszych ścieżek. Jest to naprawdę stabilne obuwie, jeśli chodzi o coś, co ma wiele wypełnień typu Respond, a także Flyknit.

Materiały eksploatacyjne Nike Respond Infinity

Kieszonkowe Buty Nike Air Force 1 Low CT2541 700 Light Zielony dzieci

Jodi: Rzeczywista mucha nie jest tym samym, co faktyczna Legendarna druga odpowiedź. Powitaliśmy tę konkretną zmianę. Rzeczywiste buty Fly Force firmy Infinity Run zaprojektowane przez Air Force 1 LOW są w rzeczywistości nieco bardziej uporządkowane i mają wrażenie plastyczności, jednak faworyzuję to, ponieważ nie obejmują mojej osobistej stopy jak płaszcz bezpośredni. aby pomóc osobiście przypomnieć, które wrażenie może zniknąć, gdy tylko przeniosę się do przeniesienia rzeczywistych Legendarnych Odpowiedzi, dobrze jest nie brać tego już pod uwagę. Podobnie jak Legendarne Odpowiedzi, tak naprawdę Operacja Nieskończoności jest tak samo wymyślona tyłek mający naprawdę elastyczny region językowy w odniesieniu do łatwego wejścia do butów Air Force 1 HIGH.

Przyszedł: zupełnie nowy flyknit jest naprawdę wyjątkowo oddychający, a także wygląda trochę inaczej. Rzeczywiste pokrycie swoosh, które obejmuje zarówno śródstopie, jak i tylną piętę, jest w rzeczywistości rodzajem folii zespolonej z górą. Rzeczywiste zapasy butów Air Force 1 wykorzystane online uzupełniają się ładnie za cenę 160 USD.

Mecz Nike Respond Infinity Operate

Mecz

Jodi: Gdybyście nie podejrzewali obecnie poprzez czytanie innych obszarów, faktyczny mecz zakończył się osobiście. Ilekroć jestem poza moim osobistym zespołem operacyjnym, zwykle słucham, jak wielu z nich twierdzi, że nie działają w elementach Nike tylko dlatego, że są równie cienkie. Osobiście uważam, że Infinity Operate jest odpowiedzią Nike na typowy problem.


Previous post     
     Next post
     Blog home

The Wall

No comments
You need to sign in to comment